Oro tarpo šiltinimas

Kaip vyksta?

Kodėl reikia užpildyti oro tarpą?

Mūrinių namų šiltinimas putomis. Dažniausiai apmūryti namai yra su tuščiu oro tarpu, ko pasekoje prarandama daug šilumos. Praradus daug šilumos padidėja skiriamos lėšos šildymui. Užpildytas oro tarpas termoputa, padidins sienos šiluminę varžą. Padidinus sienos šiluminę varžą ir užpildžius tarpą, mažiau šilumos iš vidaus iškeliaus į lauką, tad SUMAŽINSITE pinigų išleidžiamų šildymui.

Šiltiname oro tarpus termoputa, tai sertifikuotos Europos Sąjungoje kokybiškos medžiagos, skirtos būtent oro tarpo šiltinimui. Dirbame visoje Lietuvoje, atvykstame nemokamai konsultacijai. Termoputa, skirta tik oro tarpo užpildymui. Sustingdamos jos nespaudžia sienų, tinka šiltinti ir už gipso kartono plokščių. Termoputomis galima šiltinti ir grindis, pragręžiamos skylės ir termoputa įpurškiama.

Namo sienose esančių oro tarpų, kitaip vadinamų „kaminais” aplink namą, apšiltinimas naudingas, nes sustabdo apie 80 proc. per sienas netenkamos šilumos. Oro tarpo šiltinimui medžiaga turi:
1) 100 proc. užpildyti oro tarpus sienose ir visiškai sustabdyti oro cirkuliaciją juose, nes tik nejudantis
oras yra geriausias šilumos izoliatorius;
2) nedidinti savo tūrio sienose, nes tai sukeltų pavojų pažeisti sienos konstrukciją;
3) praleisti garus, t. y. leisti sienoms „kvėpuoti”;
4) neįgerti vandens, nepralesti drėgmės iki vidinės sienos dalies;
5) turėti geras šilumines savybes;
6) būti stabili ir ilgaamžė.

Tad puikus pasirinkimas termoputa. Termoputa galima atlikti šiltinimo darbus, nepažeidžiant fasado apdailos, o termoputos gerai užpildo visus tarpus ir visiškai sustabdo oro cirkuliaciją juose.

Nori specialisto patarimo?

Užpildyk užklausą

Atsiųsk savo kontaktus ir mes paskambinsime